Dečiji kurs srpskog jezika za strance | Institut za stručno usavršavanje i strane jezike

Dečiji kurs srpskog jezika za strance

Institut za stručno usavršavanje i strane jezike takođe organizuje i dečiji kurs srpskog jezika za decu čiji su roditelji odlučili da privremeno ili stalno boravak nastave u Srbiji, zbog posla ili drugih životnih okolnosti. Sa decom rade pedagozi i predavači na maternjem jeziku dece, kako bi se dete osećalo prijatno i moglo u svakom trenutku da izrazi problem ili potrbu na svom jeziku. Program je osmišljen tako da dete upoznajemo kroz igru i zabavu sa našim jezikom i našom kulturom kako bi se dete bolje uklopilo kao državljanin naše zemlje. Radimo sa grupa od 3 do 8 polaznika, kako bi mogli da se posvetimo svakom detetu ponaosob.

Lista gradova za dečiji kurs srpskog jezika za strance