Kurs francuskog jezika za decu | Institut za stručno usavršavanje i strane jezike

Kurs francuskog jezika za decu

Kurs francuskog jezika za decu na našem institutu organizuje individualne i grupne kurseve francuskog jezika za polaznike školskog i predškolskog uzrasta. Nastava traje tokom cele školske godine, odnosno 9 meseci. Formiramo male grupe od 3 do 8 polaznika i pružamo deci priliku da kod nas uče kroz igru i zabavu.

Akcenat stavljamo na komunikaciju i polaznike usmeravamo da francuski jezik usvoje kroz niz zanimljivih aktivnosti kao što su pevanje, crtanje, bojenje. Svoj rad baziramo na primeni najpriznatijih udžbenika, radimo po savreminim programima, u radu obavezno koristimo i dodatna auditivna i vizuelna sredstva.

Iskustvo i praksa su pokazali da je optimalno vreme za početak učenja stranog jezika predškolski uzrast.

Udžbenici i materijal za učenje

U radu koristimo sledeće udžbenike: Gaston; Alex et Zoe; Ado; Echo Junior, kao i dodatna auditivna i vizuelna nastavna sredstva, dodatne tekstove, vežbanja i testove.

Lista gradova za dečiji kurs francuskog jezika