Kursevi | Obuka | Škola za izrađivače kožne galanterije i rukavica | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - izrađivač kožne galanterije i rukavica

Kurs i obuka – Izrađivač kožne galanterije i rukavica – predviđen je kurs u vidu teoretskog i praktičnog rada kao specijalizovani kurs kožarske struke. Ova profesija spada u prefinjeni deo obuke, jer je uska specijalnost pravljenja torbi, novčanika, kaiševa i ostale kožne galanterije zaista profesionalnog stndarda kojim je potrebno obuhvatiti veliki broj kvalitetnih osobina svakog radnika.

Majstor za izradu galanterije od kože sigurno je precizan i kvalitetan radnik, pa samim tim i mogućnost pronalaska posla ne predstavlja veliki problem. Ukoliko se ipak nalazite već na postojećem radnom mestu, kao radnik koji se bavi ovim poslom i to duže od tri meseca, postoji mogućnost i samoprijavljivanja za polaganje ispita, kako biste sebi obezbedili i sertifikat, odnosno diplomu.

Kurs i obuka – Izrađivač kožne galanterije i rukavica – odvija se u trajanju od tri stotine sati prakse, odnosno ceo kurs je osmišljen u trajanju od tri meseca. Nakon odrađene prakse potrebno je doneti potvrdu overenu na mestu na kom ste je obavljali, čime stičete potreban uslov za izlazak na ispit i dobijanje validne diplome za upisivanje u radnu knjižicu, priznate od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja, prihvaćene kao rezultat vašeg znanja i u inostranstvu.

Upišite se kad god to poželite ili pronađete dovoljno slobodnog vrmena, jer je kurs individualnog karaktera i na njega možete uvek krenuti! Čekamo Vas!!!

Lista gradova za kurs i obuku za izrađivača kožne galanterije i rukavica

Literatura za izrađivača kožne galanterije i rukavica

Priručnik za izrađivača kožne galanterije i rukavica | Institut za stručno usavršavanje