Kursevi | Obuka | Škola za rukovaoce mašinama u prehrambenoj industriji | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - rukovalac mašinama u prehrambenoj industriji

Kurs i obuka – Rukovalac mašinama u prehrambenoj industriji – profesionalan vid nastave kroz praksu, koja je najpotrebnija u ovom zanatu. Zanat iz oblasti unutrašnjeg transporta koji kvalitetno savladan može da donese mnogo dobiti svakom polazniku, jer je ovo zanimanje jedno od traženijih u svakoj firmi koja se bavi prehrambenom industrijom.

Dobro i kvalitetno obučen radnik na ovom specifičnom zvanju je posebno izučen zanat po najsavremenijim standardima i na najvišem nivou. Predviđena obuka je za svakog polaznika i ovakvim vidom učenja stiče se dovoljno prakse, koju u svakom momentu može kvalitetno nadograđivati i usavršavati se daljim radom. Jer, veoma je bitno kako i na koji način pravilno upravljati mašinama kojih u prehrambenoj industriji ima mnogo i svaka finkcioniše na poseban način. Zato se na ovoj obuci pored osposobljavanja za dalji rad i poslovni napredak obučavate o bezbednosti i zaštiti na radnom mestu, kao i tehnologiji predviđenog zanimanja. U ovoj obuci morate biti u potpunosti skoncentrisani i spremni na sve nepredviđene momente, jer rad sa mašinama iziskuje baš ovakav način učenja.

Kurs i obuka – Rukovalac mašinama u prehrambenoj industriji – traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadgraditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, priznate u inostranstvu, odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i validne za upisivanje u radnu knjižicu. Pored svega što smo do sada naveli, sa ovom diplomom imate mogućnost započinjanja spostvenog posla, koji je možda do sada bio samo san!

Mi smo sigurni u Vaš izbor i očekujemo Vaš poziv,e- mail ili dolazak kod nas lično, jer verujemo u Vaš kvalitetan i siguran izbor!!!

Lista gradova za kurs i obuku za rukovoca mašinama u prehrambenoj industriji

Literatura za rukovaoca mašinama u prehrambenoj industriji

Priručnik za rukovaoca mašinama u prehrambenoj industriji | Institut za stručno usavršavanje