Kursevi | Obuka | Škola za prodavce građevinskog i ogrevnog materijala | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - prodavac građevinskog i ogrevnog materijala

Kurs i obuka – Prodavac građevinskog - i ogrevnog materijala – vid je stručnog usavršavanja za svakog ko je oduvek želeo da radno vreme provede na velikim drvarama prepunim građe i materijala za ogrev – uglja, drva i dr. Za ovog specifičnog i kvalitetnog radnika potrebno je dosta veština, a samim tim i organizacionih sposobnosti pri radu.

Prodavac građevinskog i ogrevnog materijala radno je mesto svakog poznavaoca ove specifične vrste robe, koja je potrebna svakoj kući, i velikom broju firm ii kompanija. Jer, često je zima preduga, a leto suviše kratko, te je obezbeđivanje ovog materijala na vreme od strane profesionalnog trgovca zaista nepotrebno. Pored navedenog, za sva nova ulaganja, zidanja objekata ili popravke već postojećih, ovo su mesta koja se najviše posećuju. Ukoliko je prodavac kvalitetno obučen radnik, sigurno je i da se kupovina neće završiti na samo jednom dolasku, jer će se zadovoljan kupac uvek vratiti firmi u koju je stekao poverenje.

Kurs i obuka – Prodavac građevinskog i ogrevnog materijala - traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadgraditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, validne za upisivanje u radnu knjižicu, priznate u inostranstvu i odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja. Kako smo sigurni da ćete stečeno znanje upotrebiti što pre u relne i prave ciljeve, čekamo Vas!!!

Lista gradova za kurs i obuku za prodavca građevinskog i ogrevnog materijala

Literatura za prodavca građevinskog i ogrevnog materijala

Priručnik za prodavca građevinskog i ogrevnog materijala | Institut za stručno usavršavanje