Kursevi | Obuka | Škola za rukovaoce mašinama u duvanskoj industriji | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - rukovalac mašinama u duvanskoj industriji

Kurs i obuka – Rukovalac mašinama u duvanskoj industriji – najprofesionalnije prilagođen vid edukacije kroz praksu, koja je najpotrebnija u ovom zanatu, koji kvalitetno savladan može da donese mnogo dobiti svakom polazniku, jer je ovo zanimanje jedno od traženijih u svakoj firmi koja se bavi duvanskom industrijom.

Majstor jednog od zanata koji pripadaju oblasti unutrašnjeg transporta je zasigurno posebno izučen zanat po najsavremenijim standardima i na najvišem nivou. Svaki polaznik ovakvim vidom učenja stiče dovoljno prakse, koju u svakom momentu može kvalitetno nadograđivati i usavršavati se. Polazna tačka je uvek osnov i ona je u svakom smislu najbitnija, jer bez kvalitetne osnove dalje teško ide. Zato se na ovoj obuci pored osposobljavanja za dalji rad i poslovni napredak obučavate da se čuvate na radnom mestu, ali pre svega da upotrbljavate sve mašine na pravilan način. U ovoj obuci morate biti u potpunosti skoncentrisani i spremni na sve nepredviđene momente, jer rad sa mašinama iziskuje baš ovakav način rada.

Kurs i obuka – Rukovalac mašinama u duvanskoj industriji – traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadgraditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, priznate u inostranstvu, odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i validne za upisivanje u radnu knjižicu. Pored svega što smo do sada naveli, sa ovom diplomom imate mogućnost započinjanja spostvenog posla, koji je možda do sada bio samo san! Ono što verujemo, jeste da ćete sigurno krenuti putem koji je za vas siguran i bez konkurencije, te ubrzo osmislite svoj poslovni i profesionalni put i ukoliko na tom putu vidite sebe na radnom mestu rukovaoca mašinama u duvanskoj industriji, upišite kurs po najkonkurentnijim uslovima. Mi smo sigurni u Vaš izbor i očekujemo Vaš poziv,e- mail ili dolazak kod nas lično!!!

Lista gradova za kurs i obuku za rukovoca mašinama u duvanskoj industriji

Literatura za rukovaoca mašinama u duvanskoj industriji

Priručnik za rukovaoca mašinama u duvanskoj industriji | Institut za stručno usavršavanje