Kursevi | Obuka | Škola za prodavce metalne i električne robe | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - prodavac metalne i električne robe

Kurs i obuka – Prodavac metalne i električne robe – profil je edukacije za svakog pojedinca kome je želja oduvek bila da se nađe u velikim prostorijama punim metalne i električne robe, ali i za one koji se na tim radnim mestima već nalaze. Ukoliko je ovo drugo u pitanju, potrebno je samo da nam donesete potvrdu da se nalazite na pomenutom radnom mestu i prijavite pismeni i usmeni deo ispita, kako biste dobili željenu diplomu, potrebnu za Vaše dalje usavršavaje.

Kurs i obuka – Prodavac metalne i električne robe - traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadograditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, validne za upisivanje u radnu knjižicu, priznate u inostranstvu i odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja. Kako smo sigurni da ćete stečeno znanje upotrebiti što pre u relne i prave ciljeve, čekamo Vas!!!

Lista gradova za kurs i obuku za prodavca metalne i električne robe

Literatura za prodavca metalne i električne robe

Priručnik za prodavca metalne i električne robe | Institut za stručno usavršavanje