Kursevi | Obuka | Škola za radnike PP službe PP obezbeđenja | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - Radnik PP službe PP obezbeđenja

Rukovanja protiv požarnim aparatima, sastav, delovi, namena, način rukovanja, namena, gde se koristi. Koristi se za isklučivo požare izazvane elektroinstalacijalama.

Kurs i obuka – Radnik u PP službi PP obezbeđenja – predviđa teoretsku i praktičnu edukaciju svakog polaznika, uz činjenicu da je sam kurs individualnog karaktera, te samim tim profesionalno edukuje i priprema buduće profesionalne radnike svog zanata!!!

Osoba koja se bavi obezbeđivanjem određenog stambenog ili poslovnog prostora, kada je u pidanju protivpožarna sigurnost. Na predviđenom kursu savladavaju se tehnike rukovanja aparatima koji su u službi zaštite i bezbednosti, sastavu materijala, delovima i konačnoj nameni. Načinu rukovanja i kako, kada i gde pravilno upotrebiti ove aparate. Protivpožarni aparati se uglavnom koriste pri pažrima koji su izazvani elektroinstalacijama. Naravno, da bi posao bio kvalitetno urađen, potrebno je znanje i vaštine, pa samim tim i besprekorno obavljena obuka svakog pojedinca, koji se odluči za ovaj vid i profil zanata.

Kurs i obuka – Radnik u PP službi PP obezbeđenja - traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je zasigurno dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadograditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, priznate u inostranstvu, odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i validne za upisivanje u radnu knjižicu Ono što je sigurno veoma važno svakom od Vas, budućih polaznika, je sama činjenica da nakon dobijanja diplome imate mogućnost lakšeg dobijanja posla u ovoj struci. Požurite!

Zbog svega što smo do sada naveli, očekujemo Vas da nam se pridružite i da nas kontaktirate putem mail-a, telefona ili lično na adresi!!!

Lista gradova za kurs i obuku za radnika PP službe PP obezbeđenja

Literatura za radnika u PP službi PP obezbeđenja

Priručnik za radnika u PP službi PP obezbeđenja | Institut za stručno usavršavanje