Kursevi | Obuka | Škola za manikira, pedikira i nadogradnju noktiju | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - Manikir, pedikir i nadogradnja noktiju

Kurs i obuka - Manikir sa nadogradnjom – samo je jedan od interesantnih kurseva ulepšavanja, odnosno nege i lepote, kojima zasigurno niko ne može da odoli i na koje niko nije ravodušan.

Postoje posebni oblici tretiranja promena na rukama, odnosno šakama i noktima. Raznim terapeutskim metodama koža se revitalizuje, ali se ovim načinom i preveniraju razne nepoželjne pojave na dlanovima, prstima i oko noktiju. Stoga je estetika ruku u današnje vreme veoma važna kao vid ulepšavanja, ali i terapije.

Dekoracija noktiju je estetska procedura kada je u pitanju nega. Pohađanjem kursa iz ove oblasti imate mogućnost da steknetre veštinu i prakse u svim segmentima ukrašavanja noktiju. Praktičnim vežbama lakiranja, dekorisanjem i nadogradnjom savladaćete sve neophodne estetske veštine ove profesije.

Kurs i obuka - Manikir sa nadogradnjom - pored estetkog dela i predviđenih praktičnih vežbi uči polaznike o vrstama neophodnih pribora, nezi veštačkih noktiju, štetnom dejstvu pogrešno upotrebljenih preparata, ali i raznim modalitetima nadogradnje noktiju.

Za izlazak na ispit neophodno je odraditi 576 sati prakse u nekom od salona po Vašoj želji, ali i u salonima sa kojima naš tim ima dogogodišnju saradnju. Nakon praktičnog dela, neophodno je položiti pismeni i usmeni deo ispita, kako bi validna diploma, priznata u Evropskoj Uniji i dovoljna da otvorite svoj sopstveni salon, bila baš Vaša. Ne čekajte jer vreme ne čeka nikog, a mi smo tu zbog Vas i Vašeg profesionalnog uspeha!!!

Lista gradova za kurs i obuku za manikir, pedikir i nadogradnju noktiju

Literatura za manikir, pedikir i nadogradnju noktiju

Priručnik za manikir, pedikir i nadogradnju noktiju | Institut za stručno usavršavanje