Kursevi | Obuka | Škola za poslastičare za pravljenje figurica za ukrašavanje torti | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - poslastičar za pravljenje figurica za ukrašavanje torti

Kurs i obuka – Poslastičar, pravljenje figurica za ukrašavanje torti – poseban je i specifičan kurs stručnog usavršavanja kom je, pred profesionlanosti i istustva, neophodan i glasvni sastojak – ljubav prema ovom zanatu, odnosno njegovoj uskoj specijalnosti – pravljenju figurica koje čine tortu lepšom i primamljivijom. Jer, većina domaćica zna da napravi neku tortu, pa čak pomalo i da je ukrasi. Profesionalan rad je zasigurno mnogo više od toga!!!

Svako voli da sa sobom ponese tortu i pokloni je dragoj osobi, onu za koju će svi rećii da je najlepša na prvi pogled. Naravno i ukus joj je bitan, ali će se ljudi pre takmičiti oko torte koja svojim izgledom i ukrasima ume da privuče što veći broj sladokusaca.

Kurs i obuka – Poslastičar, pravljenje figurica za ukrašavanje torti – namenjen je svim onim polaznicima koji pored upoznavanja sa alatom, sirovinama i načinom pripreme određene kore i fila, žele da se upoznaju i sa lepotom ukrašavanja svakog slatkog zalogaja. Bilo da je reč o najlepšoj torti za rođendan, svadbu ili diplomski ispit, sve one imaju posebno značenje ukoliko im izgled obasjava prostoriju u kojoj se nalaze. Fondan masa i ostali sastojci daće svoju posebnu draž svima koji bi ih probali.

Program teoretske i praktične obuke za poslastičara specijalizovanog za pravljenje figurica za ukrašavanje ovih specijalnih poslastica, održava se od strane profesionalnih predavača i odobren je od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja, a čini granu ugostiteljstva. Polaznik na ovom kursu stiče razna znanja i veštine i ovladava posebnim tehnikama koje pored iskustva moraju imati i osećaj lepog i estetski privlačnog proizvoda.

Ukoliko je Vaša želja da postanete profesionalni poznavalac pravljenja prelepih ali i prefinjenih torti, ovo je pravi izbor usavršavanja za Vas. Zato napred, upišite se što pre i ne čekajte Više ni čas!!!

Lista gradova za kurs i obuku za poslastičara za pravljenje figurica za ukrašavanje torti

Literatura za poslastičara za pravljenje figurica za ukrašavanje torti

Priručnik za poslastičara za pravljenje figurica za ukrašavanje torti | Institut za stručno usavršavanje