Kursevi | Obuka | Škola za rukovaoce kotlovskih postrojenja ATK VP | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka – Rukovalac kotlovskih postrojenja ATK VP

Kurs i obuka – Rukovalac kotlovskih postrojenja ATK VP – edukacija u kojoj je samo potrebno da želite da ostvarite svoj poslovni i profesionalni cilj na ovaj način i ovim putem i steknete validnu diplomu za jedan od predviđenih mašinskih zanata. Sve ostalo je na nama. Ukoliko se nikada niste bavili sličnim zanatom, istaći ćemo Vam neke od posebnih crta osposobljenog radnika za navedenu struku. Ukoliko je predviđeno zanimanje, ujedno i vaše radno mesto duže od tri meseca, postoji mogućnost da, uz overenu tipsku potvrdu i predviđena dokumenta, izađete na pismeni i usmeni ispit, te da na taj način steknete uslov za dobijanje određene diplome.

Rukovalac kotlovskih postrojenja ATK VP je osoba koja se pre svega, bavi nimalo lakim i veoma zahtevnim, ali zanimljivim poslom. Na previđenoj edukaciji stičete osnovno znanje o kotlovskim postrojenjima, kotlarnicama, kotlovima, gorionicima, pumpama, ventilima, merno regulacionoim stanicama, održavanju kotlova, sistemima grejanja i dr. Svaki obučeni budući radnik savladava osnovne elemente i pomoćne elemente kotlovskih postrojenja, radnu temperaturu, delove kotlova, šta podrazumeva praćenje instalacija u redovnom radu, moguća kotlovska goriva, kao i principe rada automatskog regulisanja grejanja.

Sve navedeno, samo je deo kvalitetno predviđene edukacije za svakog polaznika individualno. Mi smo tu, da bismo Vam omogućili sigurnu i kvalitetnu edukaciju, uz koju ćete prvenstveno biti sigurni u sebe i svoje znanje.

Kurs i obuka – Rukovalac kotlovskih postrojenja ATK VP – traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadgraditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, validne za upisivanje u radnu knjižicu, priznate u inostranstvu i odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja.

Zato, verujemo, da je ovo pravi vid edukacije za sve polaznike, koji žele da se bave istaknutim zanatom i kvalitetno se stručno osposobe. Usavršavanjem došli smo do toga, da sigurni u sebe i svoju profesionalnost, možemo da ponudimo istu sigurnost svakom polazniku. Ukoliko postoje još neka pitanja na koja trenutno nismo dali odgovore, od nas dodatne informacije uvek možete dobiti putem mail-a, telefona ili lično na adresi. Čekamo Vas, jer nam je želja da postanete pravi majstori svog znata i da profesionalno usavršite svoju struku!!!

Lista gradova za kurs i obuku za rukovaoca kotlovskih postrojenja ATK VP

Literatura za rukovaoca kotlovskih postrojenja ATK VP

Priručnik za rukovaoca kotlovskih postrojenja ATK VP| Institut za stručno usavršavanje