Kursevi | Škola za operatere na mašinama za malterisanje i moleraj  | Institut za stručno usavršavanje

Kurs i obuka - Operater na mašinama za malterisanje i moleraj

Kurs i obuka – Operater na mašinama za malterisanje i moleraj – predvideli smo za svakog ko želi da se usavršava, ali da sva pažnja bude posvećena njemu, kao pojedincu. Jer, ovaj kurs je osmišljen u vidu individualne edukacije i samim tim započinje onda kada Vi to poželite!

Majstor svog zanata i posebno edukovan radnik je operater za malterisanje i moleraj. Ovo specifično zanimanje nimalo nije lako, ali je zanimljivo za sve polaznike koji imaju mogućnost da svoja umeća i dosadašnje znanje iskoriste u pravom momentu i na pravi način kako bi se usavršili. Obom obukom steći ćete znanje o osonovama malterisanja i moleraju, materijalu i alatima. Poseban akcenat je naravno na načinu upotrebe i pravilnom korišćenju svih mašina koje se u ovom poslu koriste, na jedan profesionalan i bez konkurencije način. Samim tim smo i sigurni da je ovo pravi vid edukacije za Vas.

Kurs i obuka – Operater na mašinama za malterisanje i moleraj – traje tri meseca, odnosno 300 sati prakse, koja je dovoljna za osnovu koju u svakom trenutku možete nadgraditi dodatnim znanjem i radom. Nakon odrađene prakse potrebno je izaći na ispit, pismeni i usmeni deo, kako biste stekli uslov za dobijanje diplome, priznate u inostranstvu, odobrene od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i validne za upisivanje u radnu knjižicu. Pored svega što smo do sada naveli, sa ovom diplomom imate mogućnost započinjanja spostvenog posla, koji je možda do sada bio samo san! Profesionalno predviđenom obukom do profesionalnog usavršavanja!

Verujemo u Vas i Vaše odluke, ali je potrebno da i Vi isto toliko verujete u nas i naše profesionalne mogućnosti po svima standardima. Zato ne čekajte, već se prijavite što pre!!!

Lista gradova za kurs i obuku za operatera na mašinama za malterisanje i moleraj

Literatura za operatera na mašinama za malterisanje i moleraj

Priručnik za operatera na mašinama za molerisanje i moleraj | Institut za stručno usavršavanje